Житловий комплекс “River House” – світ абсолютної надійності це Ваш світ, Ваші правила та краса лише для особливих. Це поєднання сучасних архітектурних рішень з красою природи.

ЖК “River House” розташований в мальовничій частині Луцька – на березі річки Стир по вулиці Шевченка, неподалік центру міста. Зручна транспортна розв’язка, поряд зупинки громадського транспорту, що досконало поєднується з власною територією. В пішому доступі, самісінький центр міста в 10-ти хвилинах від будинку, поблизу розташовані торгові центри, супермаркети, спортивні, розважальні, медичні та освітні установи.

Просторі квартири з неймовірним краєвидом, пейзажами на річку Стир. Продумане планування – це лише частина переваг ЖК “River House”.

Облаштування прибудинкової території: власна набережна з біговими та велосипедними доріжками, власним сосновим парком, місцем для вигулу домашніх тварин, пірс для любителів риболовлі та відпочинковою барбекю зоною, футбольне міні-поле, гімнастичне поле, територія для занять силовими видами спорту, спортивні та дитячі майданчики. Тут буде комфортно всім: молодим і літнім людям, дітям і студентам, переваги, які не потребують доказів.

Житловий комплекс “River House” знаходиться в 5-ти хвилинах від серця міста. Будинок розташований в районі з розвиненою інфраструктурою:

  • Дитячий садок – 600м.
  • Школа – 800м.
  • Супермаркет « Наш Край» – 50м.
  • Будівельний гіпермаркет « Нова Лінія» – 50м.
  • Спортивний комплекс « Драйв» – 200м.
  • Тенісні корти – 200м.

Та багато іншого, для вашого комфорту

Поспішай та стань власником розкішної та сучасної квартири!